Штукатурка вапняна «ШТУК» Shpaten Stuk

Производитель: Shpaten

Модель: C1

Наличие: В наличии

Цена: 88.35 грн.
Количество:

SHPATEN STUK — екологічно чиста суха суміш на основі високоякісного  гідратного вапна з кварцовими та карбонатними наповнювачами для вирівнювання поверхонь з цегли, бетону, піно-та газобетону, старої штукатурки. Покриття виконане SHPATEN STUK володіє підвищеною паропроникність в порівнянні з іншими матеріалами.  Для внутрішніх та зовнішніх робіт .

Фасування – 23 кг

 

Анти­бактеріальний ефект

Екологічно чиста

Зручний у використанні

Паропроникний

Стійка до біологічних забруднень

 

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, жирів, залишків фарб. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити водою, а з піно- та газобетону змочити водою до повного насичення. Основи, що осипаються, зачистити механічним способом. Слабкі основи, крім гіпсових, укріпити силікатною грунтовкою.


Приготування

Штукатурну розчинову суміш готувати з розрахунку 0,35-0,40 л води на 1 кг сухої суміші, засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні (при малих обертах) до утворення однорідної маси. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати.


Виконання робіт

Для уникнення перетирання та отримання високого ступеня декоративності поверхні, нанесення розчинової суміші на основи з нерівностями більше 2 мм рекомендовано виконувати у два прийоми. Рівномірно нанести на стіну перший шар за допомогою шпателя з нержавіючої сталі шириною 600 мм, а після підсихання повторно нанести другий шар розчинової суміші. Товщина шару за один прохід – не більше 15 мм. Після підсихання покриття, достатнього для початку затирання (на зволожених поверхнях час до початку затирання збільшується), войлочною теркою затерти поверхню, а потім теркою з губкою надати поверхні рівномірного вигляду. За потреби терку зволожувати, залишки матеріалу періодично видаляти. Час між нанесенням розчинової суміші та її затиранням залежить від ступеня водопоглинання основи, температури навколишнього середовища та консистенції розчинової суміші. Не  допускати надмірного затирання нанесеної розчинової суміші та пересихання країв, що може стати причиною неоднорідності поверхні (виконувати роботу методом “мокре по мокрому”). Після повного висихання поверхня придатна до пофарбування (але не

раніше, ніж через 14 діб після нанесення). Рекомендовано для пофарбування використовувати вапняну фарбу.

Використання покриття для зовнішніх робіт допускається на поверхнях, які не зазнають дії води. Не використовувати для нанесення на цоколь.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5OС до +30OС.

Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 150 хв після приготування. Термін придатності розчинової суміші в закритій ємності 24 год.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +200С та вологості 60%.

 

Технічні характеристики

 Витрати води для приготування розчинової суміші: 0,35-0,40 л на 1кг сухої суміші
Термін придатності розчинової суміші в закритій ємності, не менше: 24 год
Товщина шару при одноразовому нанесенні: від 3 до 15 мм
Границя міцності на стиск, не менше: 0,5 МПа
Паропроникність , не менше: 0,05 мг/м .год .Па
Температура виконання робіт: +5ºС ¸ +30ºС
Витрати сухої суміші на 1 м2 поверхні при товщині шару 3 мм: 1,8 кг

Technical
Вес упаковки 23 кг
Производитель Shpaten

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: