Штукатурка декоративна «Шуба» SHPATEN Kratzputz 1.5мм

Производитель: Shpaten

Модель: C1

Наличие: В наличии

Цена: 330.00 грн.
Количество:

SHPATEN Kratzputz — полімермінеральна модифікована суха суміш на основі високоякісного білого цементу з наповнювачами та модифікаторами провідних європейських виробників для отримання штукатурки з декоративною фактурою типу “шуба” з розміром зерна 1,5 мм та 2,0 мм на бетонних, цементних та цементно-вапняних основах, захисних армованих шарах в системах утеплення. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Фасування – 25 кг

 

 

 

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Основи з гіпсових штукатурок, шпаклівок, вапняних та слабких вапняно-цементних штукатурок обробити універсальною грунтовкою SHPATEN UniGrund. Перед нанесенням декоративної штукатурки поверхню обробити грунтувальною фарбою SHPATEN PutzGrund.


Приготування

Штукатурну розчинову суміш готувати з розрахунку 0,21-0,23 л води на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні до утворення однорідної маси. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати. З метою уникнення можливої нерівномірності забарвлення покриття для замісу використовувати весь вміст мішка.


Виконання робіт

Розчинову суміш наносити на основу за допомогою металевого чи пластмасового шпателя, вирівнюючи товщину шару до розміру зерен крихти. Декоративну фактуру формувати пластмасовою теркою. Період часу між нанесенням розчинової суміші та її затиранням (загладжуванням) залежить від ступеня водопоглинання основи, температури навколишнього середовища та консистенції розчинової суміші. Не можна доводити до пересихання країв нанесеної розчинової суміші, що може стати причиною нерівномірного забарвлення поверхні (виконувати роботу методом “мокре по мокрому”). На однорідних поверхнях роботи слід проводити безперервно і чітко дотримуватись співвідношення між кількістю води та сухої суміші для кожного замісу. При стикуванні шарів штукатурки використовувати малярну стрічку, яку відривати до висихання штукатурки. Для забезпечення максимальної міцності покриття протягом перших 3-4 днів поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, вітру і дощу, а при вітряній чи спекотній погоді періодично (не рідше 3 разів за 12 год) зволожувати нанесені покриття.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С.

Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 2 год після приготування.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%.

 

Технічні характеристики

Витрати води для приготування розчинової суміші: 0,21-0,23 л на 1кг сухої суміші
Термін придатності розчинової суміші: 2-2,5 год
Міцність зчеплення з основою (бетон), не менше, після:
– витримування в повітряно-сухих умовах
– навперемінного заморожування та відтавання, 75 циклів
0,5 МПа
0,5 МПа
Коефіцієнт водопоглинання, не більше: 0,5 кг/м2√год
Паропроникність, не менше: 0,05мг/м .год .Па
Температура виконання робіт: +5 ºС ¸ +30ºС
Витрати сухої суміші на 1 м2 основи:
– розмір зерна 1,5 мм
– розмір зерна 2,0 мм
3,0-3,5 кг
3,5-4 кг

 

Technical
Вес упаковки 25 кг
Производитель Shpaten

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: