Силікатна грунтовка Ферозіт Грунт 15

Производитель: Ферозіт

Модель: C1

Наличие: В наличии

Цена: 185.25 грн.
Количество:

Ферозіт Грунт 15 —універсальна грунтовка на основі рідкого скла з органічними добавками для обробки  бетонних основ, стяжок, цементних, цементно-вапняних, вапняних штукатурок. Володіє високими адгезією до основи, проникаючою здатністю, паропроникна. Особливо ефективна для закріплення основ перед нанесенням вапняних та силікатних матеріалів, а також для реставрації пам’яток архітектури Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Для досягнення ефекту «дихаючих стін» й оптимального мікроклімату рекомендовано використовувати сумісно з комплексом вапняних матеріалів Ферозіт.

Фасування – 10л; 5л; 1л

 

Готова до використання

Для зовнішніх і внутрішніх робіт

Екологічна

Зменшує водопоглинання

Паропроникний

 

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог   ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013.  Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, солей, цвілі, грибків, залишків фарб, мастил та ін. При виконанні робіт по нових вапняних та цементних штукатурках вони мають бути витримані не менше 14 діб.


Приготування

Ферозіт Грунт 15 випускається у вигляді емульсії, готової до використання. Перед використанням збовтати.


Виконання робіт

Грунтовку наносити за допомогою щітки рівномірним шаром, ретельно втираючи її в основу. Час висихання покриття                 2-3 год при температурі навколишнього середовища +200С та вологості 60%. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Подальшій обробці поверхня може піддаватися не раніше, ніж через 12 год.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +8OС до +30OС.

 

Увага!

При застосуванні уникати попадання Ферозіт Грунт 15 на скляні, лаковані, металічні, дерев’яні, клінкерні поверхні, що може призвести до їх пошкодження.

 

 

 

Technical
Производитель Ферозіт

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: