Гідрофобізуюча Грунтовка-імпрегнат з підвищеною стійкістю до дії води Ферозіт Грунт 9

Производитель: Ферозіт

Модель: C1

Наличие: В наличии

Цена: 208.10 грн.
Количество:

Ферозіт Грунт 9 Дельфін – проникаюча грунтовка зміцнюючої та гідрофобізуючої дії. Призначена для обробки та захисту мінеральних поверхонь: силікатна цегла, природний камінь, відкриті цегляні кладки, мінеральні штукатурки, пористий і легкий бетон, шви між плитками, а також водно-дисперсійних фарб. Атмосферостійка,           УФ – стійка, паропроникна, водовідштовхувальна, зміцнює поверхню, запобігає утворенню висолів та плям. Надає поверхні привабливого зовнішнього вигляду та підвищує експлуатаційну довговічність. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Фасування – 5л; 1л

 

Для зовнішніх і внутрішніх робіт

Для поглинаючих мінеральних основ

Запобігає утворенню висолів

Зміцнює

 

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимоги ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013.. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, cолей, залишків фарб, мастил та ін.Нові основи, виконані цементними сумішами, витримати  не менше, ніж 28 діб.


Приготування

Ферозіт Грунт 9 Дельфін випускається у вигляді емульсії, готової до використання. Емульсію не розводити.


Виконання робіт

Ферозіт Грунт 9 Дельфін наносити за допомогою щітки тонким рівномірним шаром. Основи з підвищеним водопоглинанням повторно обробити після всмоктування попереднього шару методом «мокре по мокрому».                    При грунтуванні не допускати утворення потьоків та утворення глянцевої плівки.

Час висихання до початку експлуатації – 24 год при температурі навколишнього середовища +20 0С та відносній вологості повітря 60 %.

При інших умовах час висихання грунтовки може змінюватися. Загрунтовані поверхні оберігати від дії вологи не менше 24 годин.

Роботи виконувати при температурі навколишнього природного середовища, матеріалу та основи                             від +5OС до +30OС і відносній вологості повітря до 80%.                   При використанні Ферозіт Грунт 9 Дельфін можливе зростання інтенсивності кольору основи.

Не наносити під прямим сонячним промінням.

Інструмент вимити водою відразу після використання.

Technical
Производитель Ферозіт

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: