Професійна силіконова фасадна фарба SILІСON FASSADENFARBE FEROMAL 80 БАЗА А

Производитель: Feromal

Модель: C1

Наличие: В наличии

Цена: 1196.50 грн.
Количество:

FEROMAL 80 SILІСON FASSADENFARBE—

високопаропроникна, гідрофобна, стійка до забруднення та ультрафіолетових променів фасадна фарба. Призначена для професійного декоративно-захисного пофарбування декоративних штукатурок в системах утеплення в т.ч. з використанням мінераловатних плит, а також попередньо підготованих мінеральних поверхонь (бетон, цегла, цементні, цементно-вапняні штукатурки і шпаклівки; теплоізоляційні та реставраційні штукатурки, кам’яні кладки). Придатна для відновлення старих міцних поверхонь, виконаних водно-дисперсійними матеріалами. Володіє високими адгезією до основи, покривною здатністю, стійкістю до змивання. Мікропориста, забезпечує високу паропропускну здатність при максимальній водовідштовхувальності. Забезпечує довготривалий захист фасаду від росту грибків та водоростей. Тонується за каталогами NCS, RAL, Feromal Color System та інших.                Для зовнішніх робіт.

Доступні бази під колерування -А та С.

Фасування – 6,5кг; 13 кг

 

Атмосферостійка

Високопаропроникна

Гідрофобна

Еластичний

Стійка до біологічних забруднень

Стійка до УФ-променів

 

Підготвка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013.  Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, солей, залишків фарб, мастил та ін. Пофарбування нових мінеральних штукатурок проводити не раніше, ніж через 14 діб. Поверхні, пофарбовані водно-дисперсійними фарбами, вимити водою з додаванням миючих засобів. Основи з пониженою несучою здатністю обробити грунтовкою глибокого проникнення  FEROMAL 4 SILICON TIEFENGRUND. Для грунтування

пористих поверхонь фарбу розбавити, додаючи до 15% води на упаковку. Нанесення фарби виконувати не раніше, ніж через 12 годин після грунтування основи.

 

Приготування

Перед застосуванням FEROMAL 80 SILІСON FASSADENFARBE перемішати при малих обертах з використанням дриля з насадкою до отримання однорідної консистенції.

При нанесенні фінішного шару використовувати нерозбавлену фарбу.

При використанні фарби насичених кольорів рекомендовано виконати проміжне покриття у відповідному пастельному відтінку, тоноване на основі FEROMAL 80 SILІСON FASSADENFARBE (База А).

Для забезпечення рівномірності кольору на однорідних поверхнях використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці. При використанні фарби з різних партій вимішати її в окремій ємності.

 

Виконання робіт

EROMAL 80 SILІСON FASSADENFARBE наносити за допомогою валика, пензля чи фарборозпилювача. На одній площині роботи слід проводити безперервно, дотримуючись правила нанесення «мокре по мокрому». З метою уникнення різниці у відтінках та нерівномірного забарвлення використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці. Для досягнення бажаного захисного ефекту рекомендоване дворазове фарбування. Кожен наступний шар фарби наносити після висихання попереднього, але не раніше ніж через 12 годин.

Час висихання поверхні покриття – 4-5 год при температурі навколишнього середовища +200С та вологості 60%.

При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи                        від +50С до +300С і відносній вологості повітря до 80%.             Від початку виконання робіт і до висихання фарби поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, сильного вітру, від’ємних температур. Для цього завішувати риштування сіткою, плівкою чи фольгою. Інструмент вимити водою відразу після використання.

 

 

Technical
Вес упаковки 13 кг
Производитель FEROMAL

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: