Професійна силоксанова фасадна фарба SILOXAN FASSADENFARBE FEROMAL 75 БАЗА А

Производитель: Feromal

Модель: C1

Наличие: В наличии

Цена: 996.55 грн.
Количество:

FEROMAL 75 SILOXAN FASSADENFARBE — високопаропроникна, стійка до забруднення та ультрафіолетових променів, водовідштовхувальна фасадна фарба. Призначена для професійного декоративно-захисного пофарбування декоративних штукатурок в системах утеплення в т.ч. з використанням мінераловатних та пінополістирольних плит, а також попередньо підготованих мінеральних поверхонь (бетон, цегла, цементні, цементно-вапняні штукатурки та шпаклівки). Придатна для відновлення старих поверхонь акрилових і силіконмодифікованих штукатурок та фарб з високою несучою здатністю. Володіє високими адгезією до основи, покривною здатністю, стійкістю до змивання. Забезпечує довготривалий захист фасаду від росту грибків та водоростей. Тонується за каталогами NCS, RAL, Feromal Color System та інших. Для зовнішніх робіт.

Доступні бази під колерування -А та С.

Фасування – 6,5 кг; 13 кг

 

Атмосферостійка

Високопаропроникна

Гідрофобна

Матова

Стійка до біологічних забруднень

Стійка до УФ-променів

 

Підготвка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, солей, залишків фарб, мастил та ін. При виконанні робіт по традиційній цементній штукатурці вона має бути витримана не менше 28 діб. Поверхні, раніше пофарбовані водно-дисперсійними фарбами, вимити водою з додаванням миючих засобів. Основи з пониженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення FEROMAL 1 TIEFENGRUND. Для грунтування пористих поверхонь фарбу розбавити, додаючи до 20% води на упаковку. Нанесення фарби виконувати не раніше, ніж через 12 годин після грунтування основи.

 

Приготування

Перед застосуванням FEROMAL 75 SILOXAN FASSADENFARBE перемішати при малих обертах з використанням дриля з насадкою до отримання однорідної консистенції.

Для грунтування фарбу розбавити додаванням  до 10% води.

При нанесенні фінішного шару використовувати нерозбавлену фарбу.

При використанні фарби насичених кольорів рекомендовано виконати проміжне покриття у відповідному пастельному відтінку, тоноване на основі FEROMAL 75 SILOXAN FASSADENFARBE (База А).

Для забезпечення рівномірності кольору на однорідних поверхнях використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці. При використанні фарби з різних партій вимішати її в окремій ємності.

 

Виконання робіт

FEROMAL 75 SILOXAN FASSADENFARBE наносити за допомогою валика, пензля чи фарборозпилювача.  На одній площині роботи слід проводити безперервно, дотримуючись правила нанесення «мокре по мокрому». З метою уникнення різниці у відтінках та нерівномірного забарвлення використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці. Для досягнення бажаного захисного ефекту рекомендоване дворазове фарбування. Кожен наступний шар фарби наносити після висихання попереднього, але не раніше ніж через 12 годин.

Час висихання покриття– 4-5 год при температурі навколишнього середовища +200С та відносній вологості повітря 60%. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +50С до +300С і відносній вологості повітря  до 80%. Від початку виконання робіт і до висихання фарби поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, сильного вітру, від’ємних температур. Для цього завішувати риштування сіткою, плівкою чи фольгою. Інструмент вимити водою відразу після використання.

 

 Технічні характеристики

1 л покриває до 10 м2 гладкої поверхні при одноразовому нанесенні;

1 л покриває до 6 м2 поверхні, виконаної з декоративної штукатурки, при одноразовому нанесенні.

Витрати фарби залежать від поглинальної здатності, типу та структури поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Technical
Вес упаковки 13 кг
Производитель FEROMAL

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: