Універсальна структурна фарба STRUKTURFARBE FEROMAL 52

Производитель: Feromal

Модель: C1

Наличие: В наличии

Цена: 1167.55 грн.
Количество:

FEROMAL 52 STRUKTURFARBE—атмосферостійка, готова до використання структурна фарба. Призначена для створення тонкошарового декоративного рельєфного покриття на попередньо підготованих основах, виконаних з бетону, цементних та цементно-вапняних штукатурок, гіпсокартонних плит, ДСП, ДВП, QSB, OSB, а також при влаштуванні декоративного шару по системі теплоізоляції. Ефективна в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням. Придатна для відновлення старих поверхонь акрилових фарб з високою несучою здатністю. Характеризується високою адгезією, еластичністю, міцністю, ударостійкістю. Забезпечує «дихання стін». Приховує дрібні дефекти та нерівності поверхні. Виготовляється білого кольору. Тонується за каталогами NCS, Color Harmony, Feromal Color System та інших. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Фасування – 7,5 кг; 15 кг; 25 кг

 

Атмосферостійка

Висока зносостойкість

Водостійка

Приховує дрібні нерівності

Стійка до впливу води

Стійка до УФ-променів

 

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог    ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, солей, залишків фарб, мастил та ін.  При виконанні робіт по свіжій цементній штукатурці вона має бути витримана не менше 28 діб. Поверхні, пофарбовані водно-дисперсійними фарбами, вимити водою з додаванням миючих засобів. Основи з пониженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення FEROMAL 1 TIEFENGRUND.

Для покращення адгезії та зменшення витрат поверхню перед нанесенням FEROMAL 52 STRUKTURFARBE рекомендовано обробити грунтувальною фарбою FEROMAL 11 PUTZGRUND, забарвленою відповідно до кольору структурної фарби. Нанесення FEROMAL 52 STRUKTURFARBE виконувати не раніше, ніж через 24 годин після грунтування основи.

 

Приготування

Перед застосуванням FEROMAL 52 STRUKTURFARBE перемішати при малих обертах з використанням дриля з насадкою до отримання однорідної маси.

Для забезпечення рівномірності кольору на однорідних поверхнях використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці! При використанні структурної штукатурки з різних партій вимішати їх в окремій ємності.

 

Виконання робіт

FEROMAL 52 STRUKTURFARBE нанести на підготовану основу за допомогою структурного валика шаром товщиною                  до 2 мм. На одній площині роботи слід проводити безперервно, дотримуючись правила нанесення «мокре по мокрому». При необхідності перервати роботу стики слід виконувати з використанням малярної стрічки. З метою уникнення різниці у відтінках та нерівномірного забарвлення не доводити до пересихання країв нанесеної суміші та використовувати масу з одної виробничої партії, вказаної на упаковці.

Від початку виконання зовнішніх робіт і до висихання фарби поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, сильного вітру та від’ємних температур. Для цього завішувати риштування сіткою, плівкою чи фольгою.

Час висихання покриття – 24 год при температурі навколишнього середовища +200С та відносній                     вологості 60%. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Повної зносостійкості покриття набуває через 28 діб.

Можливе додаткове декорування виконаної поверхні водорозчинними лаками, фарбами, лазурями та восками.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5OС до +30OС                     і відносній вологості до 80%. Інструмент вимити водою відразу після використання.

 

Technical
Вес 15 кг
Производитель FEROMAL

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: